BLOG   

Zápis 18.9.2018

  • Přítomni: Plašan, Majk, Domča, Klas, Tomáš, Lukáš (řazeno dle příchodu na zkoušku), Myš Mickey Mouse, Pavouk Tarantule
  • Omluveni: Mickey (následně opustila zkoušející prostory), Pavouk byl odfouknut ze dveří

Po příchodu ke zkušebně jsem zjistil, že nejsem první a jako vždy mě předběhl Plašal, který si vychutnával svoji výhru zaslouženým šlofíkem na gauči. Navrhuji do zkušebny pořídit více nocležnických prostorů či přebudovat zkušebnu jednu velkou postel typu hampejsu. Ale abych se vrátil k podstatě zápisu. Všici jsme se sešli a mohli jsme začít s nácvikem skladeb. Přičemž jsme oprášili starého dobrého Hodináře a Antikvariát, na přání jsme zopakovali Noc kdy jsem sbíral vláhu a Do daní. Domča oznámil, že se svolením majitele zkušebny – Klase, půjčil klíče nějakému muzikantovi, který to s muzikou myslí vážně a chce se usilovně připravovat na zkoušky konzervatoře. Informativní sdělení mělo dozvuk v několika průpovídkách ostatních členů: „... když tady potkáte někoho s klarinetem, tak ho nechte bejt, když to ale bude člověk s hobojem, tak ho zmlaťte, neb se jedná pravděpodobně o zloděje… J“ apod. Osobně jsem všechny pozval na grilovačku, která proběhne 6.10. na Hradišťku.

Pokračoval přesun užšího, ale za to čím dál více stabilního grémia do motivačního zařízení Na Jezerce. Projednán byl záměr na vytvoření společného kapelního kalendáře v Googlu, který není problém vytvořit, ale otázka je, zda-li by ho někdo využíval, můžu osobně ukázat možnosti přidání ke svému osobnímu kalendáři, odpadla by nám tím všem starost o zapisování akcí do vlastního kalendáře, v případě zájmu hledejte "google apps calendar". Proběhla telekonference s Čejtkem ohledně vánočních Černošic a máme počítat s termínem 21. nebo 22.12. bude upřesněno během 14 dnů. Další diskuse byla o Donaldovi Trumpovi, Israeli, o barvě koní – věděli jste např. že z tmavého hříběte může vyrůst dospělí bělouš?

Úkoly:

  1. Plašan vytvoří do příští zkoušky návrh pozvánky a plakát na 27.10. Malostranská beseda, příp. se příště domluvíme na dalším postupu.
  2. Plašan zajistí průnik listopadových termínů na hraní v Alfě, za nás 2.,3., 9.,10., 16.,17., 24., 30.11. nebo 1.12.
  3. Klas vytvoří blog na webu (přidat položku v menu a obsah str bude pouze textový), do kterého vložíme všechny zápisy po korekturách.
  4. Všichni založte si whatsup, ať vás můžeme přidat do společné skupiny Odečet plynu
  5. Všichni na koncerty vždy zajistit volný vstup pro Manku.

Příští zkouška se bude konat v út 25.9.

Zapsal: 19.9.2018 Majk